KING KONG TOOLS specialios paskirties kietmetalio dantys
KING KONG TOOLS kietmetalio dantys
KING KONG TOOLS kietmetalio dantys
KING KONG TOOLS kietmetalio dantys
KING KONG TOOLS kietmetalio dantys
KING KONG TOOLS kietmetalio dantys
KING KONG TOOLS medienos smulkinimo peiliai
KING KONG TOOLS smulkinimo peiliai
KING KONG TOLLS medienos smulkintuvo peiliai
KING KONG TOOLS kietmetalio dantys

Hidrogelis STOCKOSORB

Hidrogelis STOCKOSORB

 

STOCKOSORB®  granulės ilgam laikui padidina naudojamo vandens akumuliacija dirvožemyje, substratuose,  kuriuose dėl nubėgimo, išgaravimo netenkama didelės dalies vandens ir maisto medžiagų. Dirvožemyje hidrogranulės STOCKOSORB®  prisigeria vandens ir tampa hidrogeliu ir akumuliuoja vandenį bei jame ištirpusias medžiagas, po to palaipsniui jas atiduodamas. STOCKOSORB® skatina tarpkapiliarinį dirvožemio vandens judėjimą.  Dirvožemio drėgmė išlaikoma ilgesniam laikui.

Aprašymas
Techniniai duomenys
Informacija
Galerija
Tagai

Naudojimo rekomendacijos:

Pavadinimas Įterpimas prie sėją su kultivatoriumi ar žemės dirbimo freza        Kartu su trąšomis arba be jų sėjant ar sodinant
Hidrogelis Stockosorb® Naudojimo normos kg/ha
     
Bulvės, pomidorai, agurkai kitos daržovės: 40 – 60 kg/ha 20 – 40 kg/ha

 

Grūdiniai augailai 25 – 45 kg /ha 15 – 25 kg /ha

 

Kukurūzas 40 – 60 kg/ha 20 – 40 kg/ha

 

Apie produktą STOCKOSORB®

 

 1. Sulaiko drėgmę ir naudingas medžiagas, sumažina dažno laistymo poreikį iki 60 %.
 2. 1 kg STOCKOSORB® gali sukaupti iki 150 l dirvožemio tirpalo. (pastaba nejonizuoto vandens (distiliuoto) vandens 250 l). Užtikrina augalų prigijimą ir jų augimą sausuose dirvožemiuose.
 3. Sumažina maistinių medžiagų ir trąšų praradimą dėl liūčių ar laistymo. Palaiko optimalią dirvos aeraciją ir deguonies kiekį šaknų zonoje.
 4. Augalas gauna reikiamą drėgmę karštomis vasaros dienomis. STOCKOSORB® apsaugo augalą nuo perlaistymo ir šaknų puvimo.
 5. Skirta visų rūšių augalams auginti: gėlėms, sodinukams, vaismedžiams, daržovėms, uogoms, vejoms auginti.
 6. Gaunamas didesnis įvairių kultūrų derlius ir gausesnis gėlių žydėjimas.
 7. STOCKOSORB® 100 % natūrali žemės gerinimo priemonė, kuri idealiai tinka medžių, krūmų, žiemos sodų, šiltnamių, daržų, medelynų, kapų, vejos ir namuose augančių augalų priežiūrai.
 8. STOCKOSORB® hidrogelis padidina žemės imlumą drėgmei, vandenį ir trąšas atiduoda palaipsniui, sumažėja trąšų išplovimas iš dirvožemio, taip pat padidėja maistinių medžiagų išsaugojimas dirvožemyje.
 9. Veiksmingumas išsilaiko iki 3-4 metų, po to neutraliai suskyla. Produktas visiškai nepavojingas nei žmonėms, nei gyvūnams nei augalams.

 

STOCKOSORB®

 

Dažniausiai užduodami klausimai apie STOCKOSORB®

 

 1. Kaip veikia STOCKOSORB® dirvožemyje ?
 2. Kiek vandens gali akumuliuoti STOCKOSORB® ?
 3. Kokį poveikį turi STOCKOSORB® dirvožemio drėgmei ?
 4. Ar gali STOCKOSORB® įtakoti dirvožemio užmirkimą ?
 5. Kokį poveikį turi STOCKOSORB® fizikinėms dirvožemio, substrato ir komposto savybėms ?
 6. Kaip ilgai veikia STOCKOSORB® dirvožemyje ?
 7. Ar STOCKOSORB® nekenkia aplinkai ?
 8. Ar STOCKOSORB® suyrantis ?
 9. Kaip veikia STOCKOSORB® dirvožemyje  ?

 

 1. Kiek vandens gali akumuliuoti STOCKOSORB® ?

 

1 kg STOCKOSORB® gali sugerti 250 l distiliuoto vandens.  Druskos arba maisto medžiagų jonai  esantys dirvožemyje sumažina visų hidrogelių vandens paėmimą naudojant praktinėmis sąlygomis. Dirvožemyje hidrogeliai absorbuoja druskas, maisto medžiagų jonus pvz. magnį ir kalcį.
Dirvožemyje  1 kg STOCKOSORB® absorbuoja apie 150 litrų dirvožemio tirpalo.
STOCKOSORB®  hidrogeliai pasiekia savo maksimalų absorbcijos pajėgumą ir veikiant natūraliam dirvožemio, substrato ar komposto slėgiui. Net įterpiant  į  20 cm gylį 1 kg STOCKOSORB®,  hidrogelis pajėgus absorbuoti net 100 litų vandens tirpalo.

 

 1. Kokį poveikį turi STOCKOSORB® dirvožemio drėgmei  ?

 

Naudojant  STOCKOSORB®  vanduo ir jame ištirpusios maisto medžiagos, kurios yra tarp dirvožemio kapiliarų akumuliuojamos. Vanduo,  kuris dažniausiai nubėga į gilesnius dirvožemio sluoksnius, sulaikomas ir esant poreikiui augalams pasiekiamas. Panaudojus 3 gr.  STOCKOSORB®  vienam litrui  dirvožemio augalams pasiekiamo vandens kiekį padidėja 30-50 %. Todėl palaikomas optimalus dirvožemio vandens balansas. Dėl tokių savybių dirvožemiai, naudojant  STOCKOSORB®,  pagal savo vandens absorbcines savybes prilyginami molingiems dirvožemiams.

 

 1. Ar gali STOCKOSORB® įtakoti dirvožemio užmirkimą ?

 

Naudojant  STOCKOSORB® pagal rekomendacijas nepasireiškia joks dirvožemio ar substrato užmirkimas. Dėl hidrogranulių brinkimo  ir susitraukimo dirvožemyje susidaro stabilūs kapiliarai ir ertmės.  Tokia dirvožemio struktūra išlieka ilgą laikotarpį. Yra užtikrinamas vandens praleidimas. Dirvožemio užmirkimas yra sąlygotas didelio dirvos suslėgimo ir nepakankamo vandens praleidžiamumo. Hidrogelis  STOCKOSORB® padidina dirvožemio kapiliarų tūrį, dėlto sumažinamas dirvožemio tankis. Dirvožemis yra natūraliai purenamas. Jeigu hidrogelis STOCKOSORB® pasiekia savo maksimalią vandens ir jame ištirpusių maisto medžiagų paėmimo ribą, perteklinis vanduo nubėga į gilesnius dirvožemio sluoksnius. Esančios dirvožemio poros  užtikrina gerą dirvožemio aeraciją.

 

 1. Kokį poveikį turi STOCKOSORB® fizikinėms dirvožemio, substrato ar komposto savybėms?

 

Dėl hidrogelio brinkimo paimant vandenį susiklosto dirvožemio tūrio pakitimai, kur sumažinamas dirvožemio tankis ir padidinamas dirvožemio kapiliariškumas. Tokie vykstantys procesai  natūraliai purena dirvožemį. Dėl didesnio dirvožemio kapiliariškumo augalai augina didesnę šaknų sistemą. STOCKOSORB®  sumažina dirvožemio tankį ir padidina tuo pačiu metu didesnį  dirvožemio vandens pralaidumą. Dėl tokios savybės hidrogelio STOCKOSORB® savybės vanduo greičiau infiltruojamas į dirvožemį. Padidintas vandens infiltravimo greitis ženkliai sumažina paviršinio vandens nubėgimą. Tokiu būdu sumažinamas dirvos erozija apie 50 %.

 

 1. Kaip ilgai veikia STOCKOSORB® dirvožemyje  ?

 

STOCKOSORB® savo savybę, daug kartų sugerti ir atiduoti vandenį ir jame ištirpusias maisto medžiagas išlaiko ilgą laiką.
Hidrogelio STOCKOSORB® kaip vandens ir maisto medžiagų akumuliatoriaus panaudojimas yra ekonomiškai labai efektyvus.

 

 1. Ar STOCKOSORB® nekenkia aplinkai ?

 

Hidrogelio STOCKOSORB®  panaudojimas yra draugiškas aplinkai. Didelės apimties ekotoksikologinių bandymų rezultatai rodo, kad  hidrogelio STOCKOSORB® naudojimas neturi jokio neigiamo poveikio gyvūnams, augalams, dirvožemiui ir vandeniui.

 

 1. Ar STOCKOSORB® suyrantis ?

 

Hidrogelis STOCKOSORB® yra biogiškai suyrantis.
Dėl savo molekulinės struktūros ir netirpumo, panašiai kaip ir  labai stabilus polimeras ligninas, hidrogelis STOCKOSORB® nesuardomas dirvožemio mikroorganizmų. Bet hidrogelis STOCKOSORB® priklauso nuo vykstančių natūralių irimo procesų. Dėl dirvožemyje vykstančių fizikinių, mechaninių, biologinių procesų  suskystėja polimeras. Tuo metu kai mažesnės molekulinės masės polimero dalis yra mineralizuojama, didesnės molekulinės masės polimero dalys suyra į humuso frakcijas. Todėl hidrogelis STOCKOSORB®   bėgant laikui kaip ir natūralios huminės medžiagos sudaro dalį dirvožemio humusinio sluoksnio, be jokio negatyvaus poveikio dirvožemiui.

 

 

Užklausos forma
Rašyti užklausą
Sekite mus socialiniuose tinkluose