Miško priekaba FTG FOREST 12 WD
Sniego verstuvas SAPHIR
Barstyklė traktoriams LEHNER POLARO L
Druskos ir smėlio barstyklės POLARO L ir XL
Kaušas KG180
FTG FOREST
Mulčeris hidraulinis TWM
Dirvos ruošimo freza TFC
Priekaba medvežė FTG FOREST 100
Priekaba-medvežė FTG Forest 70
Ypatingas pasiūlymas
10

Įmonės pristatymas

UAB „Vikersas“ nuo 2012 m. prekiauja įvairia vakarietiška technika ir Lietuvoje gaminama technika. Šiuo metu mes Lietuvoje vieninteliai atstovaujame Vokietijos firmas: GÜTTLER  -pakabinami ir prikabinami volai, pievų ir ganyklų atnaujimo sistemos, LEHNER -žolių sėjamosios ir komunalinės technika,  KING KONG TOOLS – medienos smulkintuvų ir kapoklių peiliai ir dantys, miško frezų, asfalto frezų dantys, HEN -AG – kelių priežiūros ir statybos technika, Austrijos firmas: HATZENBICHLER -ekologinės akėtėlės, REGENT – plūgai, sėjamosios, Italijos firmas: TIFERMEC- griovių žoliapjovės, Ispanijos firmas TMC CANCELA – augalų smulkintuvai.

 

Įmonė prekiauja firmos FGT FOREST  miško technika, tai būtų miško priekabos, hidrauliniai kranai miško priekaboms medienos smulkintuvams, medkirtėms, griebtuvai ir kaušai. Atstovauja Vokietijos firmą PFANZELT – trosinės gervės, miško traktoriai PM TRACK ir medvežės FELIX .

 

Įmonė tai pat sėkmingai prekiauja trąšomis. Atstovaujame tokios firmų iš Vokietijos: LEBOSOL GmbH- skystos, mikroelementinės trąšos per lapus, HUMINTECH GmbH -trąšos su huminėmis ir fulvo rūgštimis, BIOAKTIV GmbH – žemės ūkiui skirtos trąšos ir bioaktyvatoriai, EVONIK – Hidrogelis; Lenkijos: AGRO LIEDMANN- kalkių granulės, Austrijos: WITASEK -repelentais nuo žvėrių

 

Įmonė jau beveik 4 metų sėkmingai veikia Lietuvoje. UAB „Vikersas“ kasmet vykdo prekybos ir aptarnavimo tinklo plėtrą į kitas Baltijos šalis. Įmonė atlieka serviso paslaugas ir atsarginių dalių tiekimą visoje Lietuvoje.