KING KONG TOOLS specialios paskirties kietmetalio dantys
KING KONG TOOLS kietmetalio dantys
KING KONG TOOLS kietmetalio dantys
KING KONG TOOLS kietmetalio dantys
KING KONG TOOLS kietmetalio dantys
KING KONG TOOLS kietmetalio dantys
KING KONG TOOLS medienos smulkinimo peiliai
KING KONG TOOLS smulkinimo peiliai
KING KONG TOLLS medienos smulkintuvo peiliai
KING KONG TOOLS kietmetalio dantys

Įmonės pristatymas

UAB „Vikersas“ nuo 2012 m. prekiauja įvairia vakarietiška technika ir Lietuvoje gaminama technika. Šiuo metu mes Lietuvoje vieninteliai atstovaujame Vokietijos firmas: GÜTTLER  -pakabinami ir prikabinami volai, pievų ir ganyklų atnaujimo sistemos, LEHNER -žolių sėjamosios ir komunalinė technika,  KING KONG TOOLS – medienos smulkintuvų ir kapoklių peiliai ir dantys, miško frezų, asfalto frezų dantys, HEN -AG – kelių priežiūros ir statybos technika, Austrijos firmas: HATZENBICHLER -ekologinės akėtėlės, REGENT – plūgai, sėjamosios, Italijos firmas: TIFERMEC- griovių žoliapjovės, Ispanijos firmas TMC CANCELA – augalų smulkintuvai.

Įmonė prekiauja firmos FGT FOREST  miško technika, tai būtų miško priekabos, hidrauliniai kranai miško priekaboms medienos smulkintuvams, medkirtėms, griebtuvai ir kaušai. Atstovauja Vokietijos firmą PFANZELT – trosinės gervės, miško traktoriai PM TRACK ir medvežės FELIX .

Įmonė tai pat sėkmingai prekiauja trąšomis. Atstovaujame tokios firmų iš Vokietijos: LEBOSOL GmbH- skystos, mikroelementinės trąšos per lapus, HUMINTECH GmbH -trąšos su huminėmis ir fulvo rūgštimis, BIOAKTIV GmbH – žemės ūkiui skirtos trąšos ir bioaktyvatoriai, EVONIK – Hidrogranulės; Lenkijos: AGRO LIEDMANN- granuliuotos ir trupintos  kalkės, Austrijos: WITASEK – miško apsaugos priemonėmis ir repelentais nuo žvėrių

Įmonė  8 metus sėkmingai veikia Lietuvoje. UAB „Vikersas“ kasmet vykdo prekybos ir aptarnavimo tinklo plėtrą į kitas Baltijos šalis. Įmonė atlieka serviso paslaugas ir atsarginių dalių tiekimą visoje Lietuvoje.